Urząd Gminy Krzęcin
ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Zagospodarowanie przestrzenne:
Obwieszczenie (o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru lokalizacji zespołu elektrowni wiatrowych w obrębie Krzęcin, Słonice, Żeńsko i Nowy Klukom

Krzęcin, 19 styczeń 2009 r.

 

OBWIESZCZENIE

 

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru lokalizacji zespołu elektrowni wiatrowych w obrębie Krzęcin, Słonice, Żeńsko i Nowy Klukom w gminie Krzęcin

 

 Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717 z późniejszymi zmianami) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Krzęcin Uchwały Nr XVII/122/08 z dnia 30 czerwca 2008 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębach Krzęcin, Słonice, Żeńsko i  Nowy Klukom, obejmującego tereny określone na załączniku graficznym do uchwały. Przedmiotem planu jest ustalenie zasad zagospodarowania terenu, w tym wyznaczenie terenów lokalizacji zespołu elektrowni wiatrowych.

 

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego.

Wnioski należy składać na piśmie w Urzędzie Gminy Krzęcin (ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin) w terminie 21 dni od ukazania się niniejszego obwieszczenia.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

 

                                                    Wójt Gminy Krzęcin
                                                    Krzysztof Żuchowski

 
informacje udostępnił:Magdalena Czarnecka
informacje wytworzył:J. Skrzypiński
data udostępnienia: 2009-01-22 11:49:52
ostatnia modyfikacja: Magdalena Czarnecka 2009-01-22 11:49:52 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 304368